imaginemath
imaginemath
01-06-2018
Mathematics
contestada
Does anyone know this math problem?
Respuesta :
meowzerpurrpurr
meowzerpurrpurr
01-06-2018
If you were to buy a two day ticket for $68 every 3 weeks for all four seasons then you would spend $1156 overall. By buying a gold pass for $120 for all four seasons you would save $1036. For sure get the Gold Pass no questions asked.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 37+ )
Otras preguntas
Which of the following tribes lived in the Southwest? a. Navajo, Pueblo, and Anasazi b. Navajo, Sioux, and Anasazi c. Navajo, Pueblo, and Lakota Sioux d. Navajo
Shawn sells sunglasses for S dollars. For his winter sale he marks them down by 33%. Which expression represents the sale price of the sunglasses? A. 0.33s B.
Solve A =1/2w(b+c) for c.
3) Joseph travelled from his home to his friend’s house 15 km away. Joseph stayed for some time and then returns home? Just check if I answer it right? If I got
I need help with the whole homework and yeah plz answer and who ever answers gets a brainlist answer
what type of stress is caused by two tectonic plates sliding past one another
if r(x) = 3x - 1 and s(x) = 2x + 1, which expression is equivalent
What is the y-intercept of the graph of the equation 3x + y = 6?
Write each decimal as a fraction or mixed number in simplest form 6.04
the northwest ordinance of 1787 did not address A. Slavery B. Voting C. Native Americans