alondrasofiapd75im
alondrasofiapd75im alondrasofiapd75im
  • 02-10-2018
  • Mathematics
contestada

a box of 900 paper clips costs $7.20 what is the unit price of the paper clips answer in cents

Respuesta :

diamond1016 diamond1016
  • 02-10-2018
720 ¢ just remove the decimal
Answer Link

Otras preguntas

what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00