kingjkisthebeast
kingjkisthebeast
01-05-2020
Mathematics
contestada
The question is in the picture
Respuesta :
mariambaluch21
mariambaluch21
01-05-2020
Answer:
4
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 78+ )
Otras preguntas
According to the article why was leonardo da vinci a perfect example of a"Renaissance Man" ?
Jenna bought 5 pounds of apples for $6.85. What is the unit price per pound of apples?
How did the bourgeoisie differ from the people from the third estate?
Write a Paragraph about cooking, knitting and reading books as hobbies
The lungs contain elastic muscle tissue to permit inhalation.
Simplify the following algebraic expressions: -2(x-2b+1/2) Possible answers: A) 2x-4b+1 B) 2x+4b-1 C) -2x-4b-1 D) -2x+4b-1
Jeffery wants to save the same amount of money each week to buy a new bike. He needs $252. If he wants the bike in 14 weeks, how much money should Jeffery save
Which words in the sentence are the adverb clause? My sister Alessandra wants to live in sunny south Florida because she enjoys year-round sports. a. to live i
When did worshiping of ancient Greek gods come to an end?
What expression is equivalent to 7(3x-2) + 4(x+5)