477965
477965 477965
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

What is the cost in dollars and cents for each chocolate bar?

What is the cost in dollars and cents for each chocolate bar class=

Respuesta :

rorycampbell0721
rorycampbell0721 rorycampbell0721
  • 01-02-2021

Answer:

$1.45

Step-by-step explanation:

Please let me know if you want me to add an explanation as to why this is the answer/how I got this answer. I can definitely do that, I just wouldn’t want to write it if you don’t want me to :)

Answer Link

Otras preguntas

Write the number in two other forms 4.293
give an example of a unit rate used in a real-world situation
What is 6,007,200 in word form and expanded
A chunk of paraffin (wax) has a mass of 50.4 grams and a volume of 57.9 cm3. What is the density of paraffin?
how can you rounded 2605 to the nearest hundred
What is the value of the digits 4 in the number 84,230
How do you say the number 4.293? Also, write two other forms of this number.
Explain 12 divided by 15
How do you write 4.293 in expanded form?
96 divided by 6 in distributive property