Ja12345mc2
Ja12345mc2 Ja12345mc2
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

Use the blank table to help determine the answer to the question below.

If bananas cost $0.45 each, how much will 9 bananas cost in all?

Use the blank table to help determine the answer to the question below If bananas cost 045 each how much will 9 bananas cost in all class=

Respuesta :

gpatrick62
gpatrick62 gpatrick62
  • 01-03-2021

Answer:

$4.05 for all nine bananas.

Answer Link
Ki11uaZ0ldyck
Ki11uaZ0ldyck Ki11uaZ0ldyck
  • 01-03-2021

Answer:

The total cost 9 bananas is $4.05

Answer Link

Otras preguntas

I NEED ANSWER PLZ! PLZ
2.5x + 6 = 3.25x + 3 Can someone write a real-world problem for this?
Complete the sentence with the correct vocabulary word. Voy a Cuba para las
El niño no quiere recibir la _____________. diabetes inyección salud morir
Which of the following is the best example of a check on presidential power? A. the Supreme Court finding a law unconstitutional B. the Senate voting to pass a
Compare 10-12Order from least to greatest 13-14​
according to the readings, which group opposed the women's suffrage movement the most
Does anybody know the answer to those two questions
PLEASE HELP!! Due in 2 hours. ((I could figure it out but i’m tired and too lazy haha))
the scream how did the artist use the elements of art and principles of art in this artwork