Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

What is the inequality -26
Write a pair of numbers such that the value of the 7 in the first number is 1000 times the value of the 7 in the second number, and the value of the 3 in the fi
There are 15 lottery tickets available. Roy know that 6 of them are winning. If Roy picks one ticket at random what is the probability that it will be a winning
20-4(4-3x)-7x=16-2(7-4x)
There are 35 boys in sixth grade. The number of girls in the sixth grade is 42. Lonnie says that means the ratio of number of boys in the sixth grade to number
3ax-n/5=-4 solve for x
what is the place value of 0.8?
Write the number in two other forms 0.632
Write the number in two other forms 0.632
counterexample angle bisector?