Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Will a double replacement reaction occur if a potassium hydroxide solution is mixed with a lead(II) nitrate solution? Briefly explain.
Write an acrostic poem using facts about stars
Which sentence has a misplaced adjective phrase? A. An engineer from Chicago bought the new house. B. The jeans with blue lace are the ones I wear the mo
The price of a digital camera sold in stores is $129. It is sold on eBay for $65. What is the percent decrease from the store's price to the online price
cuál es el adjetivo de el pantalón con rotos
how do you do use this website i am new so i need some help
what is 55÷11+7×(2+14
at a sandwich shop there are different kinds of chips . there are 12 bags of potato chips . there are 9 bags of veggies chips . there are 9 bags of corn chips
The "Carolingian Renaissance" was a revival of learning in Medieval Europe. a. True b. False
The three main ideas behind capitalism as defined by Adam Smith are free markets, laissez-faire, and fair taxes. competition, self interest, and laissez-faire.