5023373 5023373
  • 01-12-2021
  • Mathematics
contestada

If an item is $6.49 for 36 ounces, then it is $

Respuesta :

bellie140
bellie140 bellie140
  • 01-12-2021

Answer:

0.18

Step-by-step explanation:

Answer Link
lmei92234
lmei92234 lmei92234
  • 01-12-2021
0.18


Do it step by step
Answer Link

Otras preguntas

Jill can answer 50 math questions every 20 minutes.Complete the table using equivalent ratios.Minutes - Number of math questions 20 - 50 12 - ____ 36 - ____What
You are a student in Danang city. You will describe your neighborhood for new students. You should say: 1/ Where to buy food 2/ Where to buy furniture 3/ Where
i have to write a response to this can someone answer this?
How does the United States meet its scarcity of refined petroleum products? What other approaches could it use?
Choose the word whose MAIN STRESSED syllable is placed differently from that of the others: friendly review father hobby
Ambiance Inc. buys back 3,000 shares of its $10 par value common stock from investors at $45 per share. This stock repurchase would be recorded with a debit to:
Describe life during the Neolithic Age (New Stone Age).
Complete each phrase with the word for the appropriate family member.
plz help me asap i will give brainliest plzzz plzz i need helpp
The assertion that non-formal institutions have no role to play at the processing stage of the systems theory is an empty rhetoric. What is your comment?​