WilburMyBeloved
WilburMyBeloved WilburMyBeloved
  • 03-12-2021
  • Mathematics
contestada

can some1 help pls (worth 10 points) *NO LINKS*

can some1 help pls worth 10 points NO LINKS class=

Respuesta :

lena3056
lena3056 lena3056
  • 03-12-2021
8/14

If you want me to explain just ask!

Hope this helps. :)
Answer Link
deweyisbomb
deweyisbomb deweyisbomb
  • 03-12-2021
It’s 8/14 I hope this helps!!
Answer Link

Otras preguntas

the solution to the system of equations 6x-3y=3 and -2x+6y=14
Marco paid $22.62 for 7.8 gallons of gas. What is the price of 1 gallon of gas
4(x-3) and 4x-3 (2n) ^ 3 and 8n^3 (6x-3)/(3) and 2x tell if the expressions are equivalent
How is cultural diversity in the Himalayas displayed in local art
A shipment containing 5 recorders and 4 harmonicas cost $62. A second shipment containing 10 recorders and 3 harmonicas cost $84. what is the cost of a record
What does the law of demand state? A. When the price is higher, the quantity demanded is higher. B. When the price is higher, the quantity supplied is lower.
To weigh your cat, you hold it while you step on the scale. By yourself, you weigh 130.6 pounds. Holding your cat, you weigh 142.5 pounds. How much does your ca
Help with this homework
Dominic bought a new alarm clock that was on sale for $18.75 .If this price represents a 30% discount from the original price,what is the original price to the
How do the shape, path, and speed of ocean waves change when they move towards shallow water?