koolkidkyle
koolkidkyle
01-05-2017
Mathematics
contestada
Need the answer for number 7 ASAP!!!!
Respuesta :
MatthewShaabo
MatthewShaabo
01-05-2017
B is the answer because 60/ 12.50 equals 12/2.5
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 38+ )
Otras preguntas
Kyle was eating clam chowder soup in a restaurant when a very small piece of bone lodged in his throat. Fortunately, he was able to remove the bone with his fin
What alternatives to slave labor could have been an option for in the 13 Colonies to successfully allow the “New World” to grow economically? help asap thank yo
Which equation represents a line that passes through two (3,1) (6,6)
ICWrite the place value of the underlined digit.80.416
Park, Inc. acquired 100% of Gravel Co.'s net assets. On the acquisition date, Gravel's accounting records reflected $50,000 of costs associated with in-process
Aldo paid $13.88 for a 1.98 -pound bag of shrimp at one store. The following week, he paid $38.99 for a 5.46 -pound bag at another store. Find the unit price
the price of a cycle is rs 3,600 . its price is redused by 20% and again further redused by 1/4 . find the final price of the cycle after reduction.
The displacement vector from your house to the library is 520 m long, pointing 40 ∘ north of east.What are the x-component (x-axis is directed from west to east
Which of the following is not attached to the central carbon atom in an amino acid? (A) An amino functional group (B) A side chain ("R group") (B) A carboxyl fu
Jennifer spent $25 on a magazine and some erasers. If the magazine cost $5 and each eraser cost 4, then how many erasers did she buy?